Ju jeni vizitori 4659562

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartamenti 4+1 me nje siperfaqe 178 m2.
 • DSCN0785
  Full Screen
  • DSCN0785%1/18
  • DSCN0784%2/18
  • DSCN0743%3/18
  • DSCN0775%4/18
  • DSCN0774%5/18
  • DSCN0777%6/18
  • DSCN0745%7/18
  • DSCN0751%8/18
  • DSCN0756%9/18
  • DSCN0759%10/18
  • DSCN0766%11/18
  • DSCN0760%12/18
  • DSCN0762%13/18
  • DSCN0778%14/18
  • DSCN0763%15/18
  • DSCN0746%16/18
  • DSCN0781%17/18
  • DSCN0780%18/18
  1/18
  DSCN0785
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 8
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Ish Rajoni I Policise
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 178 m²
   • per shitje 99 680 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartamenti 4+1 me nje siperfaqe 178 m2 te ish-rajoni policise. Apartamenti eshte i strukturuar ne 4 dhoma gjumi, sogiorno, dhome ndenje, kuzhine, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne kat te peste banimi, me orjentim lindje perendim.Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar, i mirembajtur ne kushte te mira ne nje zone te qete banimi. Apartamenti mund te strukturohet ne dy apartamente me siperfaqe me te vogel,gjithashtu mund te nderrohet me nje apartament me siperfaqe me te vogel dhe pjesa e mbetur likujdim ne kartemonedhe. Per me teper informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • Dhoma e ngrenjes 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • gjimnaz
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • gatim elektrik
   • furnizime
   • Mikrovale
   • Frigorifer
   • dush 2
   • lavatrice
   • boljer uji
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 178.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %