Ju jeni vizitori 4578242

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1, Bllok
 • 12190168_10207503990536054_131303111_o
  Full Screen
  • 12190168_10207503990536054_131303111_o%1/11
  • 12194109_10207503991176070_150418170_o%2/11
  • 12182159_10207503976975715_357135428_n%3/11
  • 12185848_10207503991776085_537037397_o%4/11
  • 12190716_10207503982415851_1541034424_o%5/11
  • 12177727_1234606639888148_1855852237_n%6/11
  • 12178173_1234606629888149_719679176_n%7/11
  • 12178220_10207503986135944_1701430936_n%8/11
  • 12179054_10207503985495928_590865367_n%9/11
  • 12188853_10207503985135919_179269758_n%10/11
  • 12188483_10207503978735759_1859276773_n%11/11
  1/11
  12190168_10207503990536054_131303111_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 12
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 131,80 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • per shitje 265 000 €
   • Per qira  1 300 €
 • Detajet e prones

  Shitet/ jepet me qira apartament 2+1, në zonën e Bllokut me hipoteke. Pallat i ri, punime shume cilesore. Me siperfaqe te madhe dhe hapesire, 2 Dhoma gjumi dhe nje sallon, te gjitha me pamje nga Juglindja, Komod dhe me stil. 2 tualete dhe nje garderob. Ngrohje qendrore per te gjithe siperfaqen. Nxitoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 131.80 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %