Ju jeni vizitori 4183077

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet/Jepet me qera lokal te Tefta Tashko Koço
 • IMG_20150801_104854
  Full Screen
  • IMG_20150801_104854%1/10
  • IMG_20150801_104926%2/10
  • IMG_20150801_105046%3/10
  • IMG_20150801_104911%4/10
  • IMG_20150801_104934%5/10
  • IMG_20150801_104945%6/10
  • IMG_20150801_104951%7/10
  • IMG_20150801_104957%8/10
  • IMG_20150801_105006%9/10
  • IMG_20150801_105035%10/10
  1/10
  IMG_20150801_104854
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 30
  • Tipi i prones: Bar
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tefta Tashko Koco
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 58 m²
  • Mbulim zone: 67 m²
   • per shitje 82 000 €
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Përballë zyrës së punës në fund të rrugës Tefta Tashko Koço Shitet/jepet me qera ambjent komercial i mobiluar për lokal. Ambjenti është buzë rrugës dhe është strukturë gjysëm i nëndheshëm. Vendndodhja pranë një sërë institucioneve publike (Zyra e punës, Instat, Komisariati i policisë nr1, Ministria e Jashtme, etj) dhe aktiviteteve private (farmaci, ushqimore, klinikë, etj) e bën një ambjent të përshtatshëm për një shumëllojshmëri aktivitetesh private, kryesisht për lokal. CMIMI I DISKUTUESHEM.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 0
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 67.00 m²
   • Zone interneti 58.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %