Ju jeni vizitori 4576796

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qira vile 4 kate + papafingo.
 • 6.JPG
  Full Screen
  • 6.JPG%1/20
  • 1.JPG%2/20
  • 2.JPG%3/20
  • 3.JPG%4/20
  • 4.JPG%5/20
  • 5.JPG%6/20
  • 7.JPG%7/20
  • 8.JPG%8/20
  • 9.JPG%9/20
  • 10%10/20
  • 11%11/20
  • 12%12/20
  • 13%13/20
  • 14%14/20
  • 15.JPG%15/20
  • 16.JPG%16/20
  • 17.JPG%17/20
  • 18.JPG%18/20
  • 19.JPG%19/20
  • 20.JPG%20/20
  1/20
  6.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 200
  • Tipi i prones: Vile
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Spitali
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 785 m²
  • Mbulim zone: 785 m²
  • Zone toke: 330 m²
  • viti I konstruktimit: 2015
   • per shitje Cmimet
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira vile e sapondertuar 4 kate me siperfaqe 175m2 per kat dhe papafingo me siperfaqe 175m2. Vila eshte e ndertuar nga firme ndertimi e punimet jane teper cilesore. Muret jane ndertuar dopio tulle e ne mes me polisterol. Dritaret jane teper cilesore te ardhura nga Greqia. Gjithashtu ka te shtruar edhe sistemin e kaldajes te ardhur nga jashte si dhe panelet diellore. Vila eshte e ndertuar ne nje truall me siperfaqe 330m2 rreth e qark e cila perdoret per parkimin e 3 makinave si edhe peme frutore e dekorative. Planimetria e 3 kateve jane 3 dhoma gjumi, 3 tualete nga te cilat nje ne dhome,ambienti i ngrenjes me vete nga ai i ndenjes si dhe ballkon ne cdo dhome. Kati i pare ka 2 dhoma gjumi, guzhine gatimi, tualet e sallon ndenje, ndersa ne katin e fundit eshte papafingo e perbere nga 2 dhoma gjumi, guzhine, 2 tualete e verande rreth 55m2. Ka vend edhe per vendosje ashensori. Mund te jete e pershtatshme per ndertim kopshti ose shkolle private, institucione private, azil etj. Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 785.00 m²
   • Zone toke 330.00 m²
   • Zone interneti 785.00 m²
  • Infrastrukture
   • kopesht
   • parkim hapur 3
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %