Ju jeni vizitori 4661027

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Lokal per shitje ne qender.
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/7
  • 2%2/7
  • 3%3/7
  • 4%4/7
  • 5%5/7
  • 6%6/7
  • 7%7/7
  1/7
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 14
  • Tipi i prones: Bar
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Rruga Skenderbeg
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • per shitje 400 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet lokal ne Durres me siperfaqe te brendshme dhe te jashtme 150m2. Lokali eshte ne gjendje pune, plotesisht i kompletuar, me sistem aspirimi e ajer te kondicionuar, klientele te ngritur prej vitesh. Eshte ne nje pozicion teper te favorshem ne rrugen kryesore te qytetit. Cmimi 400000 euro i diskutueshem. Na kontaktoni per me shume informacion.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %