Ju jeni vizitori 4681090

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • IMG_20150626_140600
  Full Screen
  • IMG_20150626_140600%1/8
  • IMG_20150626_140610%2/8
  • IMG_20150626_140702%3/8
  • IMG_20150626_140556%4/8
  • IMG_20150626_140614%5/8
  • IMG_20150626_140627%6/8
  • IMG_20150626_140655%7/8
  • IMG_20150626_140646%8/8
  1/8
  IMG_20150626_140600
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 6
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 74 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 74 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet 2+1 tek Rr Karl Gega 100m nga St i Trenit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallat 8 katesh, orientimin e ka jug-lindje. Me ashensor dhe me certifikate pronesie, ne gjendje shume te mire. Cmimi eshte i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 74.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %