Ju jeni vizitori 4683548

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Dyqan te Rr Mine Peza
Ekskluzive
 • WP_005192
  Full Screen
  • WP_005192%1/4
  • WP_005191%2/4
  • WP_005193%3/4
  • WP_005194%4/4
  1/4
  WP_005192
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 25
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 39 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 79 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan 39m2 ,buze rruges kryesore, ne Rr. Mine Peza. Perballa komisariatit nr 3 dhe prane prokurorise se tiranes, eshte zone mjafte pershtatshme me zyra avokatie, noteri, agjensi etj. I pajisur me Hipoteke. Telefononi per cdo pyetje qe keni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 39.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %