Ju jeni vizitori 4578416

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje prane "Hekla " Center Apartment for sale near the " Hekla " Center
 • IMG_5633.JPG
  Full Screen
  • IMG_5633.JPG%1/8
  • IMG_5632.JPG%2/8
  • IMG_5635.JPG%3/8
  • IMG_5636.JPG%4/8
  • IMG_5638.JPG%5/8
  • IMG_5637.JPG%6/8
  • IMG_5634.JPG%7/8
  • IMG_5639.JPG%8/8
  1/8
  IMG_5633.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 26
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Libri universitar
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 141 m²
   • per shitje 260 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamentper shitje Prane bllokut ,te kompleksi 'Hekla' apartamenti ka shume punime cilesore dhe eshte i organizuar ,ne 1 sallon dhe ambjent gatimi te perbashket , 2 dhoma gjumi , 1banjo dhe nje ballkon. Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 141.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %