Ju jeni vizitori 4604548

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ndertese ne Shkozet.
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/6
  • 2%2/6
  • 3%3/6
  • 4%4/6
  • 5%5/6
  • 6%6/6
  1/6
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 15
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkozeti
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 700 m²
  • Mbulim zone: 1.400 m²
  • Zone toke: 1.000 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ndertese ne Shkozet e rrethuar me truall me siperfaqe 1000m2. Ndertesa eshte e organizuar ne dy kate ku kati i pare perbehet nga magazine me siperfaqe 620m2, 2 zyra rreth 40m2 secila, nje ambient sherbimi dhe tualet. Edhe kati i dyte ka te njejten strukture ndertimi. Ambienti eshte i pajisur me linje elektrike me vete nga ndertesat e tjera, si edhe tubacion uji te pijshem. Trualli perpara eshte i perdorshem per parkim. Cmimi 2000 euro/muaj i diskutueshem. Per me shume detaje na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Ambjente comerciale
   • autostrade
   • Transport publik
  • Security
   • Qark I mbyllur
  • Ekip
   • ngrohje nga dyshemeja
  • Qellimi
   • comerciale
   • Industri
  • Siperfaqet
   • planimetria 1400.00 m²
   • Zone toke 1000.00 m²
   • Zone interneti 700.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta