Ju jeni vizitori 4159332

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet/Jepet me qera apartament te Don Bosko
 • image-4b9be9b29a9991d192057a3d195bde57c33e5cf2e5796617d9a6904e59c9cbdf-V
  Full Screen
  • image-4b9be9b29a9991d192057a3d195bde57c33e5cf2e5796617d9a6904e59c9cbdf-V%1/10
  • image-7b705ffc39b41fc199a811146cec4280de50a4b3cdbbcafbb2f76128841b182a-V%2/10
  • image-fdb731e6121a9e6274c06e786e6b71135d588a71c88db371771f6e5ccc1e6472-V%3/10
  • image-07a203ffde6c268645944a603fc0058f51e0cb0deb8bb5d7d4fe23991e198013-V%4/10
  • image-9349a559d8c3ad39ccd94e41ea033029bcfa56f3f20a4a446857b57afa525bd2-V%5/10
  • image-571aa2cd1181570c5bc69ffd542e264596a08429f865eda9282cb13aa16fe301-V%6/10
  • image-be55ad704d34233a35b50f0ec04f70ceba2a31946f507d3ce6bcdefe3550418a-V%7/10
  • image-bf5f558119a66c0cc86717918dd40a828236709794bee10a97d9f09bdbb8714c-V%8/10
  • image-a54ef5a3e9c9dc0c15e5a51e6d2b22c56ed6e14bbe289baee68ca4313ea6cc17-V%9/10
  • image-df8b872f8948357c7b102937e9eef3e0684add8cd7c2811a4a0a9914fbb3c1c5-V%10/10
  1/10
  image-4b9be9b29a9991d192057a3d195bde57c33e5cf2e5796617d9a6904e59c9cbdf-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 48
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 68 m²
  • Mbulim zone: 68 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 54 000 €
   • Per qira  360 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qera apartament në rrugën Don Bosko. Ambjenti ndodhet në katin e dytë banimi në një pallat të ri 8 katësh. Pallati ka portë qendrore elektrike dhe një ashensor. Ambjenti i brendshëm është i përbërë nga një dhomë matrimoniale me hapsira të bollshme, sallon i gjerë ku është përfshirë edhe ambienti i gatimit dhe i ngrënies, një dhomë të vogël, një tualet dhe një ballkon në dhomën matrimoniale. Orientimi i apartamentit është nga perëndimi. Ambjenti është restauruar në Dhjetor të vitit 2014. Vendndodhja e pronës është në një zonë shumë të mirë, pranë një sërë faciliteteve publike.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 68.00 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 68.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %