Ju jeni vizitori 4680198

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e plazhit.
 • 100_9378
  Full Screen
  • 100_9378%1/6
  • 100_9377%2/6
  • 100_9380%3/6
  • 100_9376%4/6
  • 100_9384%5/6
  • 100_9387%6/6
  1/6
  100_9378
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 29
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi hekurrudha
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 68 m²
   • per shitje 30 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartamenti 2+1 me nje siperfaqe 68 m2 ne zonen e plazhit me nje cmim te arsyeshem i mobiluar. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno e perbashket me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga rruga. Apartamenti ndodhet 10 m larg nga bregdeti ne nje zone te frekuentuar nga turiste te vendeve te ndryshme . Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Mbulesa
   • frigorifer
   • furnizime
   • sobe
   • dush 1
   • boljer uji
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 68.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %