Ju jeni vizitori 4597032

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartamenti 2+1 ne Myslym Shyri
Ekskluzive
 • DSC_0400
  Full Screen
  • DSC_0400%1/5
  • DSC_0390%2/5
  • DSC_0392%3/5
  • 11121053_1155744171107729_739853769_n%4/5
  • 11418237_1155747984440681_2063891610_n%5/5
  1/5
  DSC_0400
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 29
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 74 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 65 900 €
 • Detajet e prones

  Cmimi nen reference.
  Shitet Apartament 2+1, në një nga zonat më të mira të Tiranës në rrugën Mylsym Shyri, me sipërfaqe 74 m2, i organizuar në 1 dhomë gjumi, 1 dhomë ndenje, kuzhina e veçuar, 1 verandë 5 m2, 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 dhe shitet për banim dhe për biznes, të tilla si: klinika, zyra etj.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • zona jeshile
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 74.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %