Ju jeni vizitori 4594872

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! Shitet apartament 2+1 prane stadiumit.
 • 100_8410
  Full Screen
  • 100_8410%1/6
  • 100_8411%2/6
  • 100_8419%3/6
  • 100_8415%4/6
  • 100_8414%5/6
  • 100_8418%6/6
  1/6
  100_8410
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 30
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Stadiumi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 86 m²
   • per shitje 33 600 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartamenti 2+1, me nje sip.86 m2 prane stadiumit. Ndertimi i apartamentit eshte mjaft cilesor dhe me kushte bashkekohore,i pamobiluar i organizuar ne dy dhoma gjumi nje sonxhorno. Per me teper informacione ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • Supermarkete
  • Ekip
   • dush 1
   • boljer uji
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 86.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %