Ju jeni vizitori 4664040

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » 2+1 per shitje, Kompleksi Vizion Plus.
 • 3
  Full Screen
  • 3%1/7
  • 1%2/7
  • 2%3/7
  • 4%4/7
  • 6%5/7
  • 5%6/7
  • 7%7/7
  1/7
  3
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 10
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 108 m²
  • Mbulim zone: 118 m²
  • Vleresim energjie: Ne progres
   • per shitje 98 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet brenda kompleksit, kati i gjashte, hapesire e bollshme, sistem qendror si dhe kondicioner ne cdo ambjent, orientimi jug-perendim. Shitet i mobiluar.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 118.00 m²
   • Zone interneti 108.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Zeneli
  Telefone: 0672049600
  email: eraldzeneli@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %