Ju jeni vizitori 4172045

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT 2+1 ME QIRA, Kompleksi Kika i Ri
 • DSC_0208.JPG
  Full Screen
  • DSC_0208.JPG%1/10
  • DSC_0209.JPG%2/10
  • DSC_0217.JPG%3/10
  • DSC_0219.JPG%4/10
  • DSC_0215.JPG%5/10
  • DSC_0218.JPG%6/10
  • DSC_0212.JPG%7/10
  • DSC_0211.JPG%8/10
  • DSC_0213.JPG%9/10
  • DSC_0216.JPG%10/10
  1/10
  DSC_0208.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 36
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 160 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e dytë, brenda një kompleksi shumë të njohur banimi pranë kryqëzimit të Komunës së Parisit. Eshtë i organizuar në një ambient dite me hapësirë të bollshme, dy dhoma gjumi të kompletuara ku njëra është me tualet të dedikuar, si dhe kuzhina me paisjet kryesore. I gjithë apartamenti është i shtruar me parket dhe ka sistem qëndror ngrohje/ftohje. Orientim i tij nga lindja,ben të mundur që ambienti të ketë mjaft ndiçim natyral përgjatë ditës. Apartamenti ka edhe nje verandë të madhe në të cilen aksesojnë të treja dhomat. Eshtë i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Për një vizitë në pronë apo për informacione më të detajuara mund të na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • Kuzhine e vogel 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Security
   • Qark I mbyllur
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Sobe
   • pjatalares
   • gatim elektrik
   • frigorifer
   • furnizime
   • Dere e sigurise se larte
   • Ngritje 2
   • Mikrovale
   • sobe
   • Me instalim alarmi
   • E meparshme
   • dush 2
   • Izolim termik
   • dollap
   • boljer uji
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 160.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • Kuzhine e kompletuar
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
   • kopesht
   • kend lojerash
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Hatije Proda
  Telefone: +355672030830
  email: proda.h@c21elite.al / proda.h@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta