Ju jeni vizitori 4630148

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall ne Sauk.
 • 11210160_10205849984642804_1252264972_n
  Full Screen
  • 11210160_10205849984642804_1252264972_n%1/1
  1/1
  11210160_10205849984642804_1252264972_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 38
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 600 m²
  • Zone toke: 600 m²
   • per shitje 125 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall ne Sauk, prane liqenit te thate. Trualli eshte prane autostrades se re, me certifikate pronesie dhe mund te perdoret per ndertim. Na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone toke 600.00 m²
   • Zone interneti 600.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %