Ju jeni vizitori 4662460

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke ne shitje ne Sukth.
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/4
  • 2%2/4
  • 3%3/4
  • 4%4/4
  1/4
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 43
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Sukth
  • Qytet: Sukth
  • zone: - - -
  • Zone toke: 1.200 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke me siperfaqe 1200 m2 ne qender Sukth. Toka eshte e rrethuar dhe ndodhet buze rruges kryesore. Cmimi vetem 75000 euro i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone toke 1200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %