Ju jeni vizitori 4618837

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet garazhd me nje siperfaqe 20 m2.
 • 100_9251
  Full Screen
  • 100_9251%1/6
  • 100_9252%2/6
  • 100_9255%3/6
  • 100_9254%4/6
  • 100_9253%5/6
  • 100_9249%6/6
  1/6
  100_9251
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 55
  • Tipi i prones: Garazhd
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Tregu fshatar
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 20 m²
   • per shitje 8 600 €
 • Detajet e prones

  Shitet garazhd me nje siperfaqe 20 m2.Garazhdi eshte ne gjendje te mire, i pajisur me energji elektrike dhe uje te pijshem. Garazhdi ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Stacion/zjarrfikes
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Porte elektrike
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 20.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %