Ju jeni vizitori 4624192

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke ne Spitalle.
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/5
  • 2%2/5
  • 3%3/5
  • 4%4/5
  • 5%5/5
  1/5
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 65
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Spitalle
  • zone: - - -
  • Zone toke: 1,63 ha
   • per shitje 815 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke truall ne Spitalle prane Universitetit. Ka siperfaqe 16310 m2. Toka eshte prane rruges kryesore dhe eshte e pershtatshme per ndertime aktivitetesh te ndryshme. Cmimi 50 euro/m2 i diskutueshem. Per me teper na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • Zone toke 16310.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %