Ju jeni vizitori 4604935

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile 2 Kateshe per Qera prane Kompleksit Dinamo 2 Storey villa for rent
 • DSC_0908.JPG
  Full Screen
  • DSC_0908.JPG%1/11
  • DSC_0921.JPG%2/11
  • DSC_0903.JPG%3/11
  • DSC_0906.JPG%4/11
  • DSC_0909.JPG%5/11
  • DSC_0910.JPG%6/11
  • DSC_0912.JPG%7/11
  • DSC_0914.JPG%8/11
  • DSC_0918.JPG%9/11
  • DSC_0913.JPG%10/11
  • DSC_0922.JPG%11/11
  1/11
  DSC_0908.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 37
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 250 m²
  • Zone toke: 200 m²
   • Per qira  1 650 €
 • Detajet e prones

  Jepet per qera vile 2 kateshe prane kompleksit Dinamo . Ambjenti eshte i organizuar ne katin e pare 2 dhoma i sallon 1 banjo dhe ambjent ngrenie . Kati i dyte ka dy dhoma nje ambjent ngrenie sallon dhe nje banjo. Vila eshte e rrethuar me mur dhe kangjella metalike , ka 3 vende parkimi brenda dhe nje kopsht me peme ne pjesen e pasme . Per me shume info ose nje vizite prane tij lutem te na kontaktoni.

  2-Storey villa for rent . The space is organized in 2 rooms on the first floor ,1 the living room 1 bathroom and dining area . The second floor has 2 rooms ,1 dining area 1 bathroom and a living room . The villa is surrounded by stone wall and metal fences . It has 3 cars parking spaces inside and a garden with trees in the back yard . For more information or a visit please contact us
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone toke 200.00 m²
   • Zone interneti 250.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta