Ju jeni vizitori 4661015

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial per qera prane "Stadiumit Dinamo"
 • DSC_0302.JPG
  Full Screen
  • DSC_0302.JPG%1/4
  • DSC_0300.JPG%2/4
  • DSC_0301.JPG%3/4
  • DSC_0303.JPG%4/4
  1/4
  DSC_0302.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 32
  • Tipi i prones: Mini market/dyqan ushqimor
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet per qera ambjent 90 m2 prane stadiumit dinamo. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe , buze rruges, Ambjenti aktualisht eshte ne gjendje punesi minimarket duke u nisur dhe nga frekuentimi i larte i banoreve ne ate zone.Per me shume informacion ose nje vizite prane tij ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta