Ju jeni vizitori 4618750

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 prane detit.
 • 101_0056
  Full Screen
  • 101_0056%1/8
  • 101_0063%2/8
  • 101_0069%3/8
  • 101_0058%4/8
  • 101_0068%5/8
  • 101_0062%6/8
  • 101_0065%7/8
  • 101_0060%8/8
  1/8
  101_0056
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 73
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi rrota e kuqe
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 97 m²
   • per shitje 59 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 tek Apollonia ne plazh.Struktura e apartamentit eshte e perbere nga dy dhoma gjumi,sogiornon e madhe,dy ballkone.Apartamenti eshte me pamje nga deti dhe eshte ne rruge kryesore.Ju ftojme ta vizitojme bashke kete prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 10
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Banka
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga deti
  • Security
   • Gardh elektrik
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 97.00 m²
  • sherbimet
   • Akses interneti
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %