Ju jeni vizitori 4680185

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera Vila 3 katëshe.
 • SAM_1228
  Full Screen
  • SAM_1228%1/19
  • SAM_1227%2/19
  • SAM_1230%3/19
  • Salle pingpong-kati 0%4/19
  • SAM_1231%5/19
  • SAM_1232%6/19
  • SAM_1229%7/19
  • SAM_1243%8/19
  • SAM_1248%9/19
  • SAM_1233%10/19
  • SAM_1246%11/19
  • SAM_1247%12/19
  • SAM_1236%13/19
  • SAM_1237%14/19
  • SAM_1234%15/19
  • saune kati 0-1%16/19
  • SAM_1239%17/19
  • SAM_1238%18/19
  • SAM_1240%19/19
  1/19
  SAM_1228
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 44
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 420 m²
  • Mbulim zone: 920 m²
  • Zone toke: 500 m²
   • Per qira  1 100 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera vila në një nga zonat periferike të Tiranës, larg smogut dhe zhurmave të kryeqytetit, pranë fshatit Sos, e kufizuar me murin e pallateve të Brigadave. Vila është 3 katëshe e mobiluar në mënyrë shumë komode dhe moderne, me një sipërfaqe nga 140m2 për çdo kat. Kati i 1 i Vilës përbëhet nga garazhi, ambjente për sauna, dhe 1 dhome e veçantë për lojëra dhe argëtim, siç është fusha e pinpongut. Në katin e 2 ndodhet ambjenti i pritjes, kuzhina e veçuar dhe 2 dhoma gjumi. Ndërsa kati i 3 përbëhet nga 4 dhoma të tjera. Cdo kat ka 2 tualete dhe ballkone në formë verande. Vila ka dhe një oborr rreth 500m2, shumë funksional, i gjelbëruar dhe me një tendë druri ku mund të drekohet apo të konsumehet një kafe. Për ta parë dhe më nga afër vilën ,ju ftojmë ta vizitoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 5
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 920.00 m²
   • Zone toke 500.00 m²
   • Zone interneti 420.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta