Ju jeni vizitori 4590463

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartamenti ne plazh 65 m2
 • 101_0143
  Full Screen
  • 101_0143%1/10
  • 101_0133%2/10
  • 101_0131%3/10
  • 101_0142%4/10
  • 101_0141%5/10
  • 101_0137%6/10
  • 101_0144%7/10
  • 101_0134%8/10
  • 101_0136%9/10
  • 101_0139%10/10
  1/10
  101_0143
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 88
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi rrota e kuqe
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 65 m²
   • per shitje 27 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartamenti ne plazh.Apartamenti ndodhet ne katin ne katin e 5 banim, ne plazh me nje siperfaqe 65 m2. Apartamenti eshte i mobiluar, dhe eshte me orientim nga lindja. Apartamenti ka 1 dhome gjumi, 1 kuzhine , 1 tualet, dhe 1 ballkon.Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 9
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Banka
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore lindje
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %