Ju jeni vizitori 4620574

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera duplex në zonën e ish-Bllokut
 • DSC05398 - Copy.JPG
  Full Screen
  • DSC05398 - Copy.JPG%1/12
  • DSC05399 - Copy.JPG%2/12
  • DSC05401.JPG%3/12
  • DSC05402 - Copy.JPG%4/12
  • DSC05404 - Copy.JPG%5/12
  • DSC05405 - Copy.JPG%6/12
  • DSC05407 - Copy.JPG%7/12
  • DSC05408 - Copy.JPG%8/12
  • DSC05409 - Copy.JPG%9/12
  • DSC05410 - Copy.JPG%10/12
  • DSC05411.JPG%11/12
  • DSC05412.JPG%12/12
  1/12
  DSC05398 - Copy.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 46
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 170 m²
  • Mbulim zone: 180 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera duplex për banim ose zyrë në një nga zonat më të preferueshme të Tiranës, në zonën e ish-bllokut, në buzë të rrugës: 'Vaso Pasha'. Apartamenti ka një sipërfaqe rreth 170m2 përkatësisht nga 85m2 secili kat. Kati i 1 i duplexit është i organizuar në mënyrë të tillë: një holl i madh, një dhomë pritje, guzhinë të veçuar, 1 tualet, 1 ballkon. Ndërsa në katin e 2 ndodhen 2 dhoma gjumi, një dhomë pritje, 1 tualet dhe 1 ballkon. I gjithë ambjenti është i mobiluar, shumë funksional dhe komod. Për më shumë informacione ju ftojmë të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 4
   • te gjitha dhomat 5
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 180.00 m²
   • Zone interneti 170.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta