Ju jeni vizitori 4618756

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SUPER OKAZION! Shitet apartament 3+1
 • DSC00443.JPG
  Full Screen
  • DSC00443.JPG%1/11
  • DSC00442.JPG%2/11
  • DSC00446.JPG%3/11
  • DSC00454.JPG%4/11
  • DSC00448.JPG%5/11
  • DSC00449.JPG%6/11
  • DSC00451.JPG%7/11
  • DSC00455.JPG%8/11
  • DSC00457.JPG%9/11
  • DSC00459.JPG%10/11
  • DSC00461.JPG%11/11
  1/11
  DSC00443.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 89
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Lulishtja hyrja e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 161 m²
   • per shitje 95 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane sheshit te trageteve me nje siperfaqe prej 160.8m2.Struktura e apartamentit eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, sogiorno,2 tualete ballkon te perbashket .Apartamenti ka pamje te mrekullueshme nga deti dhe shitet i mobiluar ose jo.Ju ftoj ta vizitojme bashke kete prone.Per me teper informacion na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 161.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %