Ju jeni vizitori 4662385

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Duplex në Bllok
 • DSC_0373[3].JPG
  Full Screen
  • DSC_0373[3].JPG%1/10
  • DSC_0372[1].JPG%2/10
  • DSC_0371[1].JPG%3/10
  • DSC_0376[1].JPG%4/10
  • DSC_0377[1].JPG%5/10
  • DSC_0378[1].JPG%6/10
  • DSC_0380[1].JPG%7/10
  • DSC_0381[1].JPG%8/10
  • DSC_0383[1].JPG%9/10
  • DSC_0384[1].JPG%10/10
  1/10
  DSC_0373[3].JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 50
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 270 m²
  • Mbulim zone: 290 m²
   • per shitje 378 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament Duplex ne Bllok me siperfaqe 270m2, ku secili kat eshte 135 m2,
  Orientimi Juglindje i ofron një pamje te hapur , ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje pallati te ri, Punime shume cilesore dhe me sistem ngrohje/ftohje qendrore. Me Apartamenti disponon edhe nje post parkimi .
  Per me teper informacion ju ftojme te na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 290.00 m²
   • Zone interneti 270.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %