Ju jeni vizitori 4625746

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent komercial tek Rruga 'Budi'
 • 11715878_1168219736526839_1159307979_n
  Full Screen
  • 11715878_1168219736526839_1159307979_n%1/5
  • 11694217_1168219729860173_1122419731_n%2/5
  • 11121646_1168219699860176_1764742269_n%3/5
  • 11719847_1168219693193510_1185934014_n%4/5
  • 11722020_1168219716526841_144410173_n%5/5
  1/5
  11715878_1168219736526839_1159307979_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 58
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 20 m²
  • Mbulim zone: 30 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • per shitje 28 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Ambjent komercial në rrugën 'Pjetër Budi'. Ambjenti ka një sipërfaqe 20m2 dhe është i rikonstruktuar me punime shume cilësore. Kati përdhesë dhe me hipotekë të rregullt. Dyqani lihet dhe me qera. Ka mundesi parkimi per 2 makina, per cdo detaj na telefononi!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 30.00 m²
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 20.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %