Ju jeni vizitori 4681051

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet dyqan me qira prane qendres se Durresit
 • 100_9982
  Full Screen
  • 100_9982%1/6
  • 100_9979%2/6
  • 100_9977%3/6
  • 100_9983%4/6
  • 100_9975%5/6
  • 100_9980%6/6
  1/6
  100_9982
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 95
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Qendra e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 47 m²
   • Per qira  202 €
 • Detajet e prones

  Jepet dyqan me qira shume prane qendres se Durresit 47 m2.Dyqani ka nje tualet , nje ballkon dhe eshte i ngritur nga toka me disa shkalle.Ndertimi eshte mjaft cilesor.Per me shume informacione ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 47.00 m²
  • sherbimet
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta