Ju jeni vizitori 4683582

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambient komercial ne Rugen "Ferit Xhajko"
 • 2.JPG
  Full Screen
  • 2.JPG%1/7
  • 7.JPG%2/7
  • 3.JPG%3/7
  • 5.JPG%4/7
  • 6.JPG%5/7
  • 1.JPG%6/7
  • 4.JPG%7/7
  1/7
  2.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 5
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 260 m²
  • Mbulim zone: 270 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ambient komercial ne Rrugen 'Ferit Xhajko'. Ambienti ka nje siperfaqe 260 meter katrore, i perbere nga nje super salle qendrore (open space) + 2 zyra dhe dy tualete.Ai ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, ne te treja anet me fasade xhami nga rruga. Ka dalje me vete ne rruge dhe i pajisur me kondicionere te medhenje. Afersia me tregun industrial e bene te pershtatshem per aktivitete te ndryshme tregtare, call center, zyra etj. Per informacione te metejshme mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 270.00 m²
   • Zone interneti 260.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta