Ju jeni vizitori 4661002

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Ambjent Komercial, afër Institutit të Higjenës
 • 11721097_875388699164568_559407256_n
  Full Screen
  • 11721097_875388699164568_559407256_n%1/26
  • 11737140_875388789164559_1701755542_n%2/26
  • 11741668_875388785831226_1600005939_n%3/26
  • 11694317_875388702497901_1552494637_n%4/26
  • 11720699_10204441019811491_1249278821_n%5/26
  • 11739473_875388732497898_30609662_n%6/26
  • 11739639_875388755831229_618874476_n%7/26
  • 11741687_875388689164569_1476213987_n%8/26
  • 11741908_875388762497895_1012887779_n%9/26
  • 11741668_875388785831226_1600005939_n (1)%10/26
  • 11741781_875388705831234_726195787_n%11/26
  • 11741944_875388729164565_1887875599_n%12/26
  • 11748695_875388782497893_476354689_n%13/26
  • 11748672_875388725831232_1999361752_n%14/26
  • 11749343_875388695831235_787811140_n%15/26
  • 11749448_10204441019771490_1920341319_n%16/26
  • 11751052_10204441019851492_656581191_n%17/26
  • 11759635_875388765831228_838745104_n%18/26
  • 11749417_10204441019891493_2045102968_n%19/26
  • 11739473_875388732497898_30609662_n - Copy%20/26
  • 11741668_875388785831226_1600005939_n (1) - Copy%21/26
  • 11739639_875388755831229_618874476_n - Copy%22/26
  • 11694317_875388702497901_1552494637_n - Copy%23/26
  • 11720699_10204441019811491_1249278821_n - Copy%24/26
  • 11721097_875388699164568_559407256_n - Copy%25/26
  • 11733309_875388745831230_1177216317_n - Copy%26/26
  1/26
  11721097_875388699164568_559407256_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 65
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Baletit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 66 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 140 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Ambjent Komercial, rruga: 'Budi' afër Institutit të Higjenës. Aktualisht funksionon si lokal. Ambjenti është 66 m2 dhe sipërfaqje e shfrytëzueshme 120 m2 që përfshihet dhe veranda. Kati përdhe. I përshtatshëm për bare, restorante etj.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 66.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %