Ju jeni vizitori 4620637

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira Ambjent Komercial, Pallatet Agimi
 • 20150609_102048
  Full Screen
  • 20150609_102048%1/16
  • 20150609_102028%2/16
  • 11774311_1179252372090242_484933497_n%3/16
  • 11721397_1179252338756912_1610582783_n%4/16
  • 11212426_1179252345423578_1749436176_n%5/16
  • 20150609_102131%6/16
  • 20150610_102154%7/16
  • 20150610_102126%8/16
  • 20150610_102209%9/16
  • 20150610_102214%10/16
  • 20150610_102305%11/16
  • 20150610_102354%12/16
  • 20150610_102402%13/16
  • 20150610_102342%14/16
  • 20150610_102447%15/16
  • 20150610_102451%16/16
  1/16
  20150609_102048
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 66
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 55 m²
  • Mbulim zone: 65 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjenti komercial , Blv. 'Bajram Curri', Pallatet Agimi, në rrugë kryesore. Ambjenti është Bodrum, dhe ka një sipërfaqe rreth 55 m2. Punimet janë cilesore, të gjitha të sapo rikonstruktuara,. Instalimet elektrike, parket druri italian, tubacione të reja, pompë personale uji, i gjithë ambjenti është i punuar me gurë natyral. I përshtatshem për çfarëdolloj aktiviteti. Për më shumë informacione, ju ftoj të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 65.00 m²
   • Zone interneti 55.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta