Ju jeni vizitori 4618826

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 3+1 tek Kompleksi Kika!
 • 12207981_1531259473832025_1272349824_n
  Full Screen
  • 12207981_1531259473832025_1272349824_n%1/18
  • 12200472_1531259400498699_667399018_n%2/18
  • 12200412_1531259670498672_703427038_n%3/18
  • 12212144_1531259410498698_820861148_n%4/18
  • 12202356_1531259460498693_1486887069_n%5/18
  • 12202008_1531259593832013_518616659_n%6/18
  • 12201039_1531259607165345_140057645_n%7/18
  • 12204868_1531259430498696_358424787_n%8/18
  • 12204706_1531259583832014_487470081_n%9/18
  • 12207683_1531259633832009_1906100767_n%10/18
  • 12202198_1531259443832028_999900071_n%11/18
  • 12212220_1531259653832007_729450014_n%12/18
  • 12202008_1531259593832013_518616659_n%13/18
  • 12204808_1531259503832022_831572715_n%14/18
  • 12212216_1531259617165344_237678300_n%15/18
  • 12205043_1531259397165366_1992841650_n%16/18
  • 12207783_1531259413832031_1105608451_n%17/18
  • 12188723_1531259530498686_1128750572_n%18/18
  1/18
  12207981_1531259473832025_1272349824_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 68
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 127 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • per shitje 111 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhine dhe ballkon me orientim nga jugu, 2 tualete dhe nje koridor. Ka nje organizim interesant dhe orientim te pergjithshem Lindje - Jug. Apartamenti shitet i pamobiluar dhe diponon certifikaten e pronesise.
  Per me teper informacion ne lidhje me kete prone, por edhe ne rastin qe kjo prone nuk duket e pershtatshme per ju, na kontaktoni, ne menyre qe tiu ndihmojme me kerkimin tuaj!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %