Ju jeni vizitori 4664152

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera Magazine ne Paskuqan
 • 8.JPG
  Full Screen
  • 8.JPG%1/8
  • 1.JPG%2/8
  • 2.JPG%3/8
  • 4.JPG%4/8
  • 3.JPG%5/8
  • 5.JPG%6/8
  • 6.JPG%7/8
  • 7.JPG%8/8
  1/8
  8.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 6
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Paskuqan
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 850 m²
  • Mbulim zone: 1.143 m²
  • Zone toke: 6.700 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Magazina ka nje siperfaqe 850 m2 (open space) me nje gjatesi prej 50 m2 dhe gjeresi 16 m2. Gjithashtu ne krahe te magazines se madhe ndodhet dhe nje tjeter magazine e vogel, ne gjendje jo forte te mire, e cila ka siperfaqe 300 m2 dhe nuk perfshihet ne cmim. Ka nje truall prej 5557 m2 perreth dhe ne total, e gjithe prona eshte 6700 m2. Ka njolle dhe sipas studimit te kryer, mund te ndertohen pallate 9+2 kate. Mundesi vaditjeje dhe aksesueshmeri e hapesire per kamiona. Trualli eshte i rrethuar me mur nga te gjitha anet dhe rruge te asfaltuar.Mund te jepet me qira e gjitha me nje cmim relativishte te diskutueshem ose te shitet kundrejte 1.100 000 euro. Vetem magazina e madhe ka vleren e 650 000 euro. Eshte e pershtatshme per cfare do lloj aktiviteti prodhimi apo fason. Per me teper informacion mos hezitoni te na telefononi.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 6700.00 m²
   • Zone interneti 850.00 m²
   • planimetria 1143.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta