Ju jeni vizitori 4122698

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial per qera
 • IMG-20151005http://media.egorealestate-cdn.com/Temporary/640x480/b10a8b4b-1d1c-4260-b2c0-0c8293107f6e-WA0030
  Full Screen
  • IMG-20151005http://media.egorealestate-cdn.com/Temporary/640x480/b10a8b4b-1d1c-4260-b2c0-0c8293107f6e-WA0030%1/9
  • IMG-20151005-WA0029%2/9
  • IMG_20151003_164222%3/9
  • IMG_20151003_164234%4/9
  • IMG_20151003_164152%5/9
  • IMG_20151003_164250%6/9
  • IMG-20151005-WA0032%7/9
  • IMG_20151003_164304%8/9
  • IMG-20151005-WA0031%9/9
  1/9
  IMG-20151005http://media.egorealestate-cdn.com/Temporary/640x480/b10a8b4b-1d1c-4260-b2c0-0c8293107f6e-WA0030
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 27
  • Tipi i prones: katet nentoke te dyqaneve
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 149,70 m²
  • Zone toke: 68,90 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te sapoperfunduar. Siperfaqja e brendshme eshte 80 m2 por ka dhe 70 m2 verande ne sherbim te ambjentit e specifikuar kjo ne dokumentacionin perkates. Per me teper informacion ju ftojme per nje vizite ne prone !
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 149.70 m²
   • Zone toke 68.90 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta