Ju jeni vizitori 4577005

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan per shitje te Unaza e Re
 • DSC03046.JPG
  Full Screen
  • DSC03046.JPG%1/3
  • DSC03047.JPG%2/3
  • DSC03048.JPG%3/3
  1/3
  DSC03046.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 8
  • Tipi i prones: dyqane
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
  • Zone toke: 130 m²
   • per shitje 127 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqani ne zonen e Unazes se re, ne nje zone te populluar dhe me mundesi shume te mire per cdo lloj aktiviteti. Dyqani eshte ne nje ndertese te sapo perfunduar dhe me punime shume cilesore. Ambjenti ka dalje nga dy anet e nderteses, dhe nga te dyja anet me fasade xhami. Per me shume informacion na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone toke 130.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %