Ju jeni vizitori 4596895

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne Shitje te "Restorant Durresi"
 • DSC03639.JPG
  Full Screen
  • DSC03639.JPG%1/6
  • DSC03634.JPG%2/6
  • DSC03640.JPG%3/6
  • DSC03644.JPG%4/6
  • DSC03647.JPG%5/6
  • DSC03100.JPG%6/6
  1/6
  DSC03639.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 9
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 130 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 3+1, 120 m2 te Ish-Restorant Durresi brenda unazes. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese 3-kateshe, ne nje zone te qete dhe me punime shume te mira, gjithashtu ka dhe nje vend parkimi. Jane dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje guzhine dy ballkone, si dhe nje tualet.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %