Ju jeni vizitori 4662478

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira Magazina te "Restorant Durresi"
 • DSC03097.JPG
  Full Screen
  • DSC03097.JPG%1/3
  • DSC03099.JPG%2/3
  • DSC03096.JPG%3/3
  1/3
  DSC03097.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 10
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 250 m²
  • Mbulim zone: 250 m²
   • Per qira  750 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira magazina 250 m2 te zona e ish-Restorant Durresi, bernda unazes. Ambjenti eshte kati i pare i nje vile dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti me mundesi dhe per ambient zyrash me cmim ekstra 500 euro. Per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 250.00 m²
   • Zone interneti 250.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta