Ju jeni vizitori 4664073

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Ambjenti Komercial, kryqëzim rrugësh, Ali Demi
 • 20150902_142202
  Full Screen
  • 20150902_142202%1/5
  • 20150902_142241%2/5
  • 20150902_142336_LLS%3/5
  • 20150902_142409_LLS%4/5
  • 20150902_142252%5/5
  1/5
  20150902_142202
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 73
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 25 m²
  • Mbulim zone: 55 m²
   • per shitje 1 600 €
 • Detajet e prones

  Shitet Ambjenti Komercial në zonën e Ali Demit, në kryqëzim rrugësh. Ambjenti është rreth 25 m2 me hipotekë dhe 30 m2 verandë. Kati i I. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 55.00 m²
   • Zone interneti 25.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %