Ju jeni vizitori 4664081

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1, tek Liqeni Artificial i Tiranës
 • 11935606_10204769700828311_500654835_n
  Full Screen
  • 11935606_10204769700828311_500654835_n%1/23
  • 11911355_10204769696828211_1081638036_n%2/23
  • 11938148_10204769690548054_426248916_n%3/23
  • 11923305_10204769691508078_532222190_n%4/23
  • 11940124_10204769685547929_624249338_n%5/23
  • 11921922_10204769708028491_1554308597_n%6/23
  • 11933057_10204769681947839_1694049418_n%7/23
  • 11938722_10204769704548404_274546660_n%8/23
  • 11759491_10204769688708008_383826267_n%9/23
  • 11638109_10204769667867487_1442408399_n%10/23
  • 11853934_10204769693228121_1493096630_n%11/23
  • 11909696_10204769665547429_413844206_n%12/23
  • 11793344_10204769672627606_1630967595_n%13/23
  • 11909705_10204769673347624_733416494_n%14/23
  • 11923357_10204769665067417_1116025490_n%15/23
  • 11935201_10204769677227721_13059685_n%16/23
  • 11944593_10204769694628156_1357639360_n%17/23
  • 11944676_10204769702948364_1097653809_n%18/23
  • 11944796_10204769701748334_340073395_n%19/23
  • 11944986_10204769687227971_1557317127_n%20/23
  • 11944908_10204769682227846_1255589892_n%21/23
  • 11948003_10204769683987890_197200286_n%22/23
  • 11949695_10204769705828436_1534434356_n%23/23
  1/23
  11935606_10204769700828311_500654835_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 74
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 77 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 56 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 1+1, tek Liqeni, përballë 'Farit'. Apartamenti është 1+ 1 ,me 1 tualet, ballkon dhe ka një sipërfaqe prej 76.5 m2.Apartamenti ndodhet në katin e 3, me pamje diagonal nga liqenit. Pallati sapo ka përfunduar ka drita dhe ujë 24 orë i siguruar nga depozitat në bodrum të pallatit. Me ashensor. Për më shumë informacione ju ftojmë të n'a kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 77.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %