Ju jeni vizitori 4594842

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartamente 2+1
 • DSC00377.JPG
  Full Screen
  • DSC00377.JPG%1/9
  • DSC00380.JPG%2/9
  • DSC00383.JPG%3/9
  • DSC00376.JPG%4/9
  • DSC00390.JPG%5/9
  • DSC00381.JPG%6/9
  • DSC00382.JPG%7/9
  • DSC00385.JPG%8/9
  • DSC00387.JPG%9/9
  1/9
  DSC00377.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 106
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Lulishtja hyrja e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 105 m²
   • per shitje 57 750 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane ujesjellsit. Apartamenti eshte i strukturuar ne 2 dhoma dhumi +1 kuzhine,, nje tualet.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105m2 dhe shitet i pamobiluar .Apartamenti ndodhet ne kat te tete me pamje nga deti dhe me orjentim nga jug- lindja. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 8
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga deti
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %