Ju jeni vizitori 4646068

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qera te Piazza
 • 12200623_10204919397176035_1914113014_n
  Full Screen
  • 12200623_10204919397176035_1914113014_n%1/8
  • 12200656_10204919397216036_218127461_n%2/8
  • 12204597_10204919397016031_2001795304_n%3/8
  • 12212383_10204919396936029_314450330_n%4/8
  • 12207663_10204919397056032_783716673_n%5/8
  • 12212025_10204919397256037_1331574677_n%6/8
  • 12202584_10204919397136034_399944035_n%7/8
  • 12200447_10204919397296038_2009252433_n%8/8
  1/8
  12200623_10204919397176035_1914113014_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 45
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 97 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire ne qender te Tiranes. Apartamenti eshte i mobiluar
  dhe ndodhet ne katin e 3-te. Apartamenti ka nje dhome te kompletuar per cift dhe dhoma tjeter
  eshte me dy krevate tek.Kuzhinen e ka te vecuar . Ka nje tualet dhe koridor . Ka ashensor dhe
  orientim nga Lindja. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 90.00 m²
   • planimetria 97.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta