Ju jeni vizitori 4604939

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet/jepet me qira apartamenti 3+1 te Rruga' Reshit Collaku'
 • 12167870_1527630870861552_1125590043_n
  Full Screen
  • 12167870_1527630870861552_1125590043_n%1/18
  • 12177709_1527630934194879_419895738_n%2/18
  • 12167082_1527630777528228_1886564519_n%3/18
  • 12178085_1527630847528221_1499708390_n%4/18
  • 12168179_1527630947528211_513405749_n%5/18
  • 12177816_1527630974194875_1649778597_n%6/18
  • 12178135_1527630894194883_2017107985_n%7/18
  • 12166426_1527630834194889_478719301_n%8/18
  • 12166603_1527630920861547_1221841086_n%9/18
  • 12167418_1527630617528244_898822702_n%10/18
  • 12167843_1527630627528243_1462091375_n%11/18
  • 12166872_1527630817528224_912976815_n%12/18
  • 12177883_1527630867528219_562233074_n%13/18
  • 12178160_1527630884194884_1324616582_n%14/18
  • 12167245_1527630787528227_452294292_n%15/18
  • 12166746_1527630857528220_1599137076_n%16/18
  • 12170543_1527630957528210_1400354683_n%17/18
  • 804533_1527630944194878_1707777304_n%18/18
  1/18
  12167870_1527630870861552_1125590043_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 87
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 125 m²
  • Mbulim zone: 135 m²
   • per shitje 330 000 €
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i pozicionuar nje nga zonat me strategjike te kryeqytetit, ne nje pallat te ri me punime cilesore dhe standarte nga me bashkohoret. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, soxhorno, kuzhine vecmas, 2 tualete, 2 ballkone. Ne cmim perfshihen dhe 2 poste parkimi. Gjithashtu apartamenti ka sistem qendror ngrohjeje,per nje vizite na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 135.00 m²
   • Zone interneti 125.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %