Ju jeni vizitori 4691624

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament për Shitje
 • DSC00108.JPG
  Full Screen
  • DSC00108.JPG%1/3
  • DSC00106.JPG%2/3
  • DSC00109.JPG%3/3
  1/3
  DSC00108.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 41
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 104,60 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 120 200 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje godine nente kateshe, prane Kopshtit Botanik. Tipologjia e apartamentit 3+1 i orientuar nga Jugu siguron ndricim dhe ngrohtesi natyrale. Perbehet nga 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, dy tualete dhe dy ballkone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 104.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ariana Basha
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %