Ju jeni vizitori 4625771

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vilë me Qira, Lundër, Tiranë
 • DSC_0499.JPG
  Full Screen
  • DSC_0499.JPG%1/9
  • DSC_0511.JPG%2/9
  • DSC_0502.JPG%3/9
  • DSC_0509.JPG%4/9
  • 12113432_918442218230916_2527317147783827183_o%5/9
  • 12094879_918442141564257_8638501549198309946_o%6/9
  • DSC_0503.JPG%7/9
  • DSC_0508.JPG%8/9
  • DSC_0504.JPG%9/9
  1/9
  DSC_0499.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 88
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 254,38 m²
  • Mbulim zone: 277,38 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Vilë me qira, në një kompleks vilash shumë të njohur në Lindje të qytetit të Tiranës. Zone teper e aksesueshme vetëm 15 minuta larg qëndrës së Tiranës.
  Organizimi : 2Kt + Bodrum + Papafingo, 4-dhoma gjumi + sallon + kuzhinë + studio + 3 - ballkone + verandë + garazhd + dhomë lavanderi.
  Sistem Ngrohje qendrore multi spleet + Oxhak
  Vila eshte e mobiluar ne menyre moderne.
  Kompleksi ofron pishin dhe zona relaksi
  CCTV perimetri dhe roje 24 ore.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • hapesire ne tarrace 1
   • ballkone 3
   • Tualete 5
   • Dollap
   • dhome ndenje 1
   • lavanderia 1
   • Dhoma ndenje 1
   • Zyrat 1
   • Magazina 1
   • Suit 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • Peme frutash
   • zona jeshile
   • autostrade
   • spital
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore lindje/perendim/jug
   • Supermarkete
   • Pishine
   • Pamje nga fshati
  • Security
   • Qark I mbyllur
   • e siguruar 24 ore
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Alarm
   • Vaske
   • Sobe
   • pjatalares
   • gatim elektrik
   • oxhak si ngrohes
   • frigorifer
   • Dere e sigurise se larte
   • kundrabufe
   • Mikrovale
   • sobe
   • dush 3
   • Izolim termik
   • wi-fi
  • Siperfaqet
   • planimetria 277.38 m²
   • Zone interneti 254.38 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • sherbim kopshtarie
   • Ndricim publik
   • uje
  • Infrastrukture
   • Rrjet/gardh
   • Garazhd 2
   • Parking I brendshem 2
   • pishine e perbashket exterier
   • tarrace
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta