Ju jeni vizitori 4661022

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vilë me qira
 • DSC_0515.JPG
  Full Screen
  • DSC_0515.JPG%1/6
  • DSC_0516.JPG%2/6
  • DSC_0532.JPG%3/6
  • DSC_0519.JPG%4/6
  • DSC_0533.JPG%5/6
  • DSC_0536.JPG%6/6
  1/6
  DSC_0515.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 89
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 381,29 m²
  • Mbulim zone: 424,29 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Vilë me qira, në një kompleks vilash shumë të njohur në Lindje të qytetit të Tiranës. Zone teper e aksesueshme vetëm 15 minuta larg qëndrës së Tiranës.
  Organizimi : 2Kt + Bodrum + Papafingo, 4-dhoma gjumi + sallon + kuzhinë + studio + 3 - ballkone + verandë + garazhd + dhomë lavanderi +5 WC.
  Sistem Ngrohje qëndrore multi spleet + Oxhak
  Kompleksi ofron pishinë dhe zona relaksi
  CCTV perimetri dhe roje 24 orë.
  Për më shumë informacion apo për të vizituar nga afër këtë vilë, mund të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
   • hapesire ne tarrace 1
   • ballkone 3
   • Bodrum 1
   • Dhoma e ngrenjes 1
   • tualet per te ftuarit 2
   • dhome ndenje 1
   • Kuzhina 1
   • lavanderia 1
   • nr. I kateve 4
   • Suit 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • Stacion/zjarrfikes
   • Peme frutash
   • gjimnaz
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore Te gjitha
   • Pishine
   • Pamje nga fshati
  • Security
   • Qark I mbyllur
   • e siguruar 24 ore
   • Video vezhgimi
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 424.29 m²
   • Zone interneti 381.29 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • gaz
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
   • Rrjet/gardh
   • kopesht
   • Parking I brendshem 2
   • pishine e perbashket exterier
   • Magazine
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta