Ju jeni vizitori 4693432

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament prane shetitores Taulantia
 • DSCN0894
  Full Screen
  • DSCN0894%1/10
  • DSCN0895%2/10
  • DSCN0901%3/10
  • DSCN0891%4/10
  • DSCN0892%5/10
  • DSCN0902%6/10
  • DSCN0906%7/10
  • DSCN0898%8/10
  • DSCN0899%9/10
  • DSCN0897%10/10
  1/10
  DSCN0894
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 119
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shetitorja Taulantia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 66 m²
   • per shitje 45 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane shetitores Taulantia .Apartamenti ndodhet ne katin e nente dhe eshte i organizuar ne nje 1 dhome gjumi, sogiorno bashke me kuzhinen , 1 tualet, 1 ballkon. .Apartamenti ka nje pamje relaksuese nga ana detit dhe nga qyteti .Per me teper informacion na kontaktoni.Ju ftoj ta vizitojme bashke kete prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 15
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga deti
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 66.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • gaz
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %