Ju jeni vizitori 4594816

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient tregëtar me qira, Qender
 • DSC_0264.JPG
  Full Screen
  • DSC_0264.JPG%1/8
  • DSC_0265.JPG%2/8
  • DSC_0271.JPG%3/8
  • DSC_0266.JPG%4/8
  • DSC_0267.JPG%5/8
  • DSC_0269.JPG%6/8
  • DSC_0268.JPG%7/8
  • DSC_0270.JPG%8/8
  1/8
  DSC_0264.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 103
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Condo cmim: 240 €
  • Taksa bashkiake: 300 €
   • Per qira  1 990 €
 • Detajet e prones

  Ambient Tregëtar me qira, në bulevardin Dëshmoret e Kombit, Fasade xhami. I aksesueshëm me ashensor dhe shkallë elektrike.
  Organizimi i brendshem : 3 zyra + Salle e madhe.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Security
   • Qark I mbyllur
   • e siguruar 24 ore
   • Video vezhgimi
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
  • Qellimi
   • comerciale
   • Logjistike
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta