Ju jeni vizitori 4648367

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament te Shkembi i Kavajes me pamje nga deti.
 • DSCN1310
  Full Screen
  • DSCN1310%1/6
  • Copy of DSCN1312%2/6
  • DSCN1313%3/6
  • DSCN1321%4/6
  • DSCN1318%5/6
  • DSCN1316%6/6
  1/6
  DSCN1310
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 125
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 57,77 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament te Shkembi i Kavajes me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne vije te pare dhe ka nje siperfaqe prej 57.77 m2.Apartamenti eshte i organizuar ne nje kuzhine, nje dhome gjumi dhe shitet i mobiluar.Per me teper informacion na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 6
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga deti
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 57.77 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • gaz
   • Akses interneti
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %