Ju jeni vizitori 4695018

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartment 1+1 ne shitje prane "Restorant Durresi"
 • DSC03623.JPG
  Full Screen
  • DSC03623.JPG%1/6
  • DSC03626.JPG%2/6
  • DSC03619.JPG%3/6
  • DSC03620.JPG%4/6
  • DSC03629.JPG%5/6
  • DSC03630.JPG%6/6
  1/6
  DSC03623.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 12
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Apartmenti ndodhet ne katin e dyte ne nje ndertim te ri dhe shume cilesor, ne nje zone te qete te qytetit. Ka nje dhome gjumi, nje korridor, nje guzhine-sallon, nje ballkon, nje tualet si dhe nje vend parkimi te rezervuar. Per me shume informacion na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %